Borac lako izašao na kraj sa Slogom iz Doboja

Rukometaši Borca nastavili su sa dobrim partijama nakon prolaska na finalni turnir Kupa BiH. Večeras su u ’’Boriku’’ savladali ekipu Sloge iz Doboja rezultatom 34:21 u okviru 20. kola Premijer lige BiH.

Na ovom meču briljirao je Andrej Klimavec koji je u prvih pola sata postigao čak sedam golova. Odmah na startu domaćini su stekli osjetnu prednost od 6:1 koju su čuvali sve do poluvremena na koje su otišli takođe sa plus 5 (18:13).

U nastavku meča prednost crveno-plavih je samo rasla, pa se u posljednjih deset minuta odigralo ’’revijalno’’ budući da je Borac imao i plus 10, pa se čekao samo konačni rezultat. Na kraju zasluženih 34:21

Andrej Klimavec bio je najefikasniji sa 11 pogodaka na meču, dok je na drugoj strani Stanko Stanković upisao 5 pogodaka.